Jaśniejsze perspektywy dla biznesu na największych w Azji targach oświetlenia


Już wkrótce najjaśniejsze gwiazdy w branży oświetlenia zabłysną podczas jesiennej edycji HKTDC Hong Kong International Lighting Fair 2010. To największe targi tej branży w Azji i drugie pod względem wielkości na świecie. Dlatego w poszukiwaniu najlepszych dostawców warto się wybrać właśnie na tę wystawę.

Na targach znajdą się produkty oświetleniowe z rozmaitych kategorii. Podział na strefy tematyczne z pewnością ułatwi odwiedzającym zlokalizowanie tych, które najbardziej ich interesują. Po zeszłorocznym, niezwykle udanym debiucie powróci Galeria Aurora, gdzie zaprezentowane zostaną markowe wyroby światowych producentów. Dział LED & Oświetlenie Energooszczędne z pewnością przyciągnie przedsiębiorców poszukujących rozwiązań przyjaznych środowisku. Produkty z kluczowych segmentów rynku znaleźć będzie można: Oświetlenie dla Domu, Oświetlenie Handlowe, Oświetlenie Zewnętrzne, Akcesoria Oświetleniowe, Części & Komponenty, Zarządzanie Oświetleniem, Wzornictwo & Technologia. 
    Święto wzornictwa: Hong Kong Lighting Design Competition
Znaczenie wzornictwa w branży oświetlenia stale rośnie, w coraz większym stopniu wpływając na wybory konsumentów. Dlatego staramy się promować zdolnych projektantów i najlepsze wzory podczas Hong Kong Lighting Design Competition, konkursu, którego czwarta edycja odbędzie się na najbliższych targach. Nagrodzone prace – zarówno z grupy studenckiej, jak i w kategorii „open” - będzie można obejrzeć przez cały okres targów.

  Targi równoległe
Odwiedzający Hong Kong International Lighting Fair będa mieli szansę na znalezienie dostawców w branżach pokrewnych, dzięki odbywającym się równolegle targom budowlanym, HKTDC Hong Kong International Building and Decoration Materials & Hardware Fair, oraz targom artykułów sportowych, Sports Source Asia, odbywających się w tym samym czasie w AsiaWorld-Expo.

    Szansa na BEZPŁATNĄ wejściówkę
Zarejestruj się przed 5 października, aby otrzymać BEZPŁATNĄ wejściówkę pocztą.

  Program dofinansowania dla handlowców
HKTDC oferuje wiele programów promocyjnych, w tym dofinansowanie hotelu i podróży dla odwiedzających targi po raz pierwszy. W celu uzyskania szczegółowych informacji prosimy o kontakt z biurem HKTDC w Państwa kraju.Serwis informacyjny o targach HKTDC teraz dostępny w Twoim telefonie!
Serwis Informacyjny HKTDC w Smartphone

Korzystając z HKTDC Smartphone Info Site, mogą się Państwo zarejestrować na nasze targi i otrzymać bezpłatną wejściówkę o dowolnej porze i z każdego miejsca na Ziemi. Informacje dotyczące targów, programy imprez, listy wystawców oraz praktyczne porady dla odwiedzających Hongkong teraz są jeszcze łatwiej dostępne.

Ściągnij aplikację HKTDC FAIRS tutaj:

iPhone App Store dla użytkowników iPhone
BlackBerry App World dla użytkowników BlackBerry
Android Market dla użytkowników aplikacji Android

Serwis Informacyjny w telefonie komórkowym
Na stronie HKTDC Mobile Info Site (hktdc.com/wap/en) znajdą Państwo informacje o 30 imprezach targowych. Rejestrując się w serwisie, mogą Państwo otrzymać bezpłatną wejściówkę na targi.

  Portal handlowy hktdc.com
Warto skorzystać z możliwości wcześniejszego zlokalizowania poszukiwanych produktów na targach. W celu otrzymania listy wystawców wraz z numerem stoisk i zdjęciami produktów należy skierować do punktów informacyjnych oznaczonych takim znakiem.

  Kontakt
Infolinia konsumenta : (852) 1830 668


RT
Rebecca Tse
Manager, Marketing Communications
Exhibitions Department